OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

W związku z prowadzoną przez Gminę Garwolin inwestycją pod nazwą: „Modernizacja dróg na terenie Gminy Garwolin” składającą się na wykonaniu nowej nawierzchni na 22 odcinkach dróg gminnych, informujemy że został już wybrany Wykonawca, który zaoferował 6 letnią gwarancję na swoje prace. Termin realizacji całego zadania dla Wykonawcy został określony do 30.09.2022. Szczegółowy harmonogram robót poszczególnych dróg zostanie umieszczony na stronie www.garwolin-gmina.pl.

Wobec powyższego bardzo proszę o rozważenie swoich planów inwestycyjnych i jak najszybsze podjęcie działań w celu wykonania sieci / przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych czy energetycznych, których wykonanie mogłoby ingerować w pas drogowy.

Realizacja nowych sieci/ przyłączy po wykonaniu nowej nawierzchni będzie się wiązała z koniecznością uzyskania dodatkowej zgody Wykonawcy i przejęciu gwarancji Wykonawcy do zakończenia 6 letniego okresu gwarancyjnego.

W trosce o finanse i komfort naszych mieszkańców proszę o jak najszybsze podjęcie swoich działań

z poważaniem

Wójt Gminy Garwolin

Marcin Kołodziejczyk

Czyszkówek :od „zlewni” do nawierzchni wykonanej w 2019 w str. Lucina.

Górki: ul. Zdrojowa oraz ul. Cicha – od przejazdu do bud. 38 i do bud.14B ;

Lucin : od Natalia 2A w stronę przejazdu pod obwodnicą;

Miętne: ul. Cicha, ul. Polna, ul. Spokojna do lasu;

Nowy Puznów:

– od dr. Powiatowej do ul. Parysowskiej w Garwolinie ;

-od dr. krajowej NR 76 do świetlicy wiejskiej;

– tzw, „Górka/ Borki” do bud. 1K

Parcele Rębków:

– od dr powiatowej do bud. 35, oraz za bud. 42

– od dr powiatowej w stronę bud. 24

Rębków: ul. Borki oraz  ul. Polska

Stary Puznów: od drogi powiatowej do „Bogusza”

Sulbiny: ul. Wspólna (od przejazdu pod obwodnicą do skrzyżowania ul. Osiedlowej i ul. Starowiejskiej); ul. Osiedlowa, ul. Starowiejska,
ul. Nadwodna (do skrzyżowania z ul. Nad Zdrojem); ul. Topolowa (między ul. Spokojną a ul. Kwiatową), ul. Spokojna (od Topolowej do ul. Parkowej), Unin Kolonia: od bud. 44 do granicy gminy („nad rzeką”);
od dr powiatowej do bud. 16 (vis a vis zlewni); od dr powiatowej  do bud. 6 oraz do bud. 1A;

Wola Rębkowska: ul. Zacisze

Załączniki: