Bieg Tropem Wilczym

 w Aktualności

Co roku, z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w całej Polsce organizowany jest bieg „Tropem Wilczym”. Ogólnopolskim organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest Fundacja Wolność i Demokracja. W tym roku odbędzie się on 6 marca. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania symboliczny dystans 1963 m – jest to odwołanie do roku, w którym zginął ostatni, poległy w walce Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Bieg nie jest formą rywalizacji, a trasę można pokonać stosując dowolną formę ruchu (sprint, marszobieg, spacer, nordic walking). Mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni niezależnie od wieku.

Tropem wilczym. Uwaga! 6 marca 2022 r. w niedzielę o godzinie 12:00 odbędzie sie ogólnopolski bieg uliczny TROPEM WILCZYM - BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH na dystansie 2 km i 10 km. Biegacze będą przemieszczali się następującymi ulicami: ruszamy z ul. Wspólnej następnie ul. Długa, Brzozowa, Leśna, Spacerowa, Ogrodowa i ponownie Wspólna. Utrudnienia w ruchu w godz. 12:00-13:30 na całej trasie biegu. Zaplanuj przejazd juz dziś. Gorąco zachęcamy do czynnego uczestniczenia w biegu jako zawodnik lub wsparcia biegaczy dopingiem na trasie! Zapraszają organizatorzy.

W załącznikach znajdą Państwo regulamin biegu.

Link do zapisów: DO:ST:AR:TU (dostartu.pl)

Link do strony: GCAK w Sulbinach – Strona główna | Facebook

Załączniki:

Zostaw komentarz