Spotkanie z piłkarzami

 w Aktualności

W dniu 22 lutego grupa na co dzień trenująca piłkę nożną w GCAK Sulbiny skorzystała z zaproszenia Dyrekcji PKO Bank Polski Centrala Warszawa. Celem spotkania była promocja Mistrzostw Świata w Katarze. W spotkaniu uczestniczyli byli Reprezentanci Polski Jerzy Dudek oraz Sebastian Mila. Każde dziecko miało możliwość zadawania pytań oraz swobodnej rozmowy w tematyce sportowej. Trener dzieci Marcin Żak oraz reprezentantka Gminnego Centrum Kultury w Sulbinach Aneta Niedźwiedzka wręczyli piłkarzom upominki ceramiczne. Bardzo dziękujemy Dyrekcji PKO Bank Polski za ogromne wyróżnienie dla GCAK Sulbiny i za zaproszenie.

Bardzo dziękujemy Wójtowi Panu Marcinowi Kołodziejczyk oraz Pani Dyrektor Kindze

Smak-Lasockiej za możliwość uczestnictwa w całorocznym cyklu treningowym pod szyldem GCAK Sulbiny.

Trenerami Grupy przy GCAK są Żak Marcin oraz Żak Damian.

Wszystkie koszty wyjazdu zostały opłacone przez PKO Bank Polski.

Pragniemy dodać, że nasza drużyna sportowa odnosi wiele sukcesów m.in. zajęli pierwsze miejsce w turnieju Mazovia Winter Cup dla rocznika 2012 i młodsi rozegranego w szkole podstawowej w Dąbrowie.

Zajęcia sportowe dla dzieci odbywają się w GCAK w Sulbinach dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki). Grupa dziewcząt ma zajęcia od 16.30 do 18.00, grupa chłopców od 18.00 do 20.00.

Zapraszamy do zapisów na zajęcia pod numerem tel. 513 008 334.

Uczestnicy spotkania z trenerem Marcinem Żakiem.jpgJerzy Dudek i Sebastian Mila rozdający autografy.jpgJerzy Dudek i Sebastian Mila robią zdjęcia z uczestnikami spotkania.jpgWspólne zdjęcie piłkarzy z dziećmi.jpgWspólne zdjęcie zaproszonych dzieci wraz z trenerami.jpgWywiad z Sebastianem Milą i Jerzym DudkiemJerzy Dudek rozdający autografy.jpgJerzy Dudek rozdający fotografy.jpgRozmowa Jerzego Dudka i Sebastiana Mili z dziećmi.jpgAutoraf Jerzego Dudka o Sebastiana MiliTrenerzy z dziećmi i piłkarzamiDzieci otrzymały piłki z podpisami piłkarzy.jpg

Zostaw komentarz