Weekend dla Ukrainy

 w Aktualności

W dniach 26-27 marca 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje akcję „Weekend dla Ukrainy”. W placówkach ZUS w godzinach 9.00 – 15.00 czynne będą sale obsługi klientów dla obywateli Ukrainy, zgodnie z przyjętym harmonogramem:

 

26 marca (sobota):

 • Inspektorat ZUS w Sokołowie Podlaskim, ul. Piłsudskiego 2
 • Biuro Terenowe ZUS w Łosicach, ul. Kilińskiego 2

 

26 i 27 marca (sobota i niedziela):

 • Oddział ZUS w Siedlcach, ul. Browarna 12
 • Inspektorat ZUS w Garwolinie, ul. Kościuszki 15
 • Inspektorat ZUS w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 84
 • Biuro Terenowe ZUS w Węgrowie, ul. Wieniawskiego 15

Pracownicy ZUS założą konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS) oraz pomogą przy składaniu elektronicznych wniosków o świadczenia rodzinne, m.in. o 500+. Aby złożyć wniosek do ZUS potrzebny będzie:

 • polski numer identyfikacyjny PESEL osoby składającej wniosek i dziecka (UKR),
 • adres mailowy osoby,
 • polski numer telefonu,
 • numer rachunku bankowego w Polsce.

Uprzejmie proszę o dystrybucję i zamieszczenie informacji o weendowych dyżurach w ZUS w sposób dostępny dla zainteresowanych obywateli Ukrainy (strona internetowa, media społecznościowe, stoiska obsługi klientów, itp.)

 

Załączniki:

 1. Plakaty o dyżurach w ZUS
 2. Ulotka o świadczeniach dla obywateli Ukrainy – krok po kroku (ukraińska i polska wersja językowa)

Załączniki:

Zostaw komentarz