Mieszkanka gminy Garwolin obchodziła setne urodziny

 w Aktualności

W niedzielę 3 kwietnia 2022 roku mieszkanka Sulbin Pani Franciszka Smolewska obchodziła swoje setne urodziny. Dwa dni później Wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk odwiedził Panią Franciszkę z Anną Kaszubą Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach oraz przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Wójt gminy Garwolin wręczył dostojnej jubilatce kwiaty i słodki upominek. W dalszej części uroczystości kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba podarowała pani Franciszce pamiątkowy bukiet kwiatów oraz przekazała życzenia od premiera Mateusza Morawieckiego.

Sala ozdobiona balonami z okazji 100 urodzin. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk wręcza kwiaty Pani Franciszce Smolewskiej. Sala ozdobiona na uroczystość 100 urodzin. Pani Anna Kaszuba Kierownik Delagatury Zamiejscowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach składa życzenia Stulatce. Sala ozdobiona z okazji 100 urodzin. Odśpiewanie "200 lat" dla pani Franciszki Smolewskiej. Pani Franciszka z rodziną. Pani Franciszka Smolewska z kwiatami, a za nią przedstawiciele ZUS, Marcin Kołodziejczyk Wójt Gminy Garwolin i Anna Kaszuba Kierownik Delegatury Zamiejscowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlacach.

Zostaw komentarz