Tłumaczenie na język ukraiński obowiązujących w Polsce zasad segregacji odpadów komunalnych

 w Aktualności, Pomoc Ukrainie / Інформація для біженців з України

Ministerstwo Klimatu i Środowiska, świadome ogromu pracy, poświęcenia i otwartych serc, wkładanych każdego dnia przez Polki i Polaków w pomoc naszym Przyjaciołom z Ukrainy w tym trudnym dla nich czasie, wspiera gminy w Polsce, które pomagają uchodźcom z Ukrainy.

To ważne, aby osoby te czuły się u nas bezpiecznie i swobodnie, a proces ich aklimatyzacji odbywał się jak najskuteczniej. W związku z tym, jako jeden z gestów w kierunku samorządów, które udzielają pomocy oraz uchodźcom, którzy tę pomoc otrzymują, przygotowaliśmy tłumaczenie na język ukraiński obowiązujących w Polsce zasad segregacji odpadów komunalnych wraz z grafikami zachęcającymi do zapoznania się z materiałem. Mamy nadzieję, że to działanie, choć drobne, przyczyni się do uproszczenia życia w naszym kraju społeczności ukraińskiej.

Wierzymy, że będzie ono istotnym wsparciem, zarówno dla samorządów, jak i dla Gości z Ukrainy.

Załączniki:

Zostaw komentarz