Konkurs piosenki angielskiej „English Songs”.

 w Aktualności, Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

W dniu 21 kwietnia w Publicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” w Sulbinach odbył się po raz kolejny konkurs piosenki angielskiej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mali artyści z czterech placówek prowadzonych przez Gminę Garwolin prezentowali swoje umiejętności przed jury, które stanęło przed sporym wyzwaniem, aby wybrać tych najlepszych.

Pierwsze miejsce zajęła Alicja Mroczek z utworem „Let’s for a walk”. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Rosa w piosence „Pizza Party”, a trzecie Alicja Winek z piosenką „I can sing a rainbow”. Wyróżnienie otrzymała Alicja Grzywacz, która wykonała piosenkę „How may fingers”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy umiejętności wokalnych i językowych.

Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Chłopiec na scenie śpiewa piosenkę. Za nim kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Chłopiec na scenie śpiewa piosenkę. Za nim kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Chłopiec na scenie śpiewa piosenkę. Za nim kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Chłopiec na scenie śpiewa piosenkę. Za nim kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii. Dziewczynka na scenie śpiewa piosenkę. Za nią kotara z elementami przedstawiającymi brytyjskie symbole: piętrowy czerwony autobus, golden bridge i flaga Wielkiej Brytanii.

Zostaw komentarz