Złote Gody par z gminy Garwolin

 w Aktualności

W czwartek 9 czerwca małżeństwa z gminy Garwolin świętowały 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji wręczono medale przyznane przez prezydenta. Zebranych powitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Garwolinie Agnieszka Kołodziej. Dekoracji medalami dokonali: Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Bernard Makulec oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki. Gratulacje przekazał również proboszcz parafii Św. Jana Pawła II w Sulbinach ks. mgr lic. Leszek Dąbrowski.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały odznaczone pary:

Borkowski Henryk i Maria

Boratyński Marian i Wanda

Głowala Tadeusz i Hanna

Gontarz Kazimierz i Jadwiga

Guba Eugeniusz i Zarzycka-Guba Ewa

Kaczmarek Jan i Teresa

Kocyk Tadeusz i Teresa

Koronka Bohdan i Halina

Kot Zenon i Kazimiera

Makulski Tadeusz i Halina

Mroczek Krystyna i Jerzy

Mróz Adam i Teresa

Niedźwiedzki Janusz i Barbara

Ochnik Jan i Teresa

Ornat Stanisław i Aleksandra

Proczek Marian i Bożena

Rembek Mieczysław i Irena

Szaniawski Ireneusz i Anna

Turek Mieczysław i Elżbieta

Wasilewski Stefan i Barbara

Gratulujemy i życzymy kolejnych lat spędzonych w zdrowiu i pomyślności!

1. Oficjalne rozpoczęcie Złotych Godów w restauracji Sulbin. Zebranych powitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Garwolinie Agnieszka Kołodziej wraz ze Starostą Powiatu Garwolińskiego Mirosławem Walickim, Wójtem Gminy Garwolin Marcinem Kołodziejczykiem, Zastępcą Wójta Karoliną Kasprzak, Skarbnikiem Gminy Katarzyną Grzeszczak, Przewodniczącym Rady Gminy Garwolin Bernardem Makulcem, Proboszczem parafii Św. Jana Pawła II w Sulbinach ks. mgr lic. Leszkiem Dąbrowskim Przemawia Wójt Gminy Garwolin, w tle stoją: Bernard Makulec, Mirosław Walicki i ks. Leszek Dąbrowski Przemawia Starosta Powiatu Garwolińskiego, w tle stoją: Bernard Makulec, Marcin Kołodziejczyk, ks. Leszek Dąbrowski Przemówienie Proboszcza parafii Św. Jana Pawła II w Sulbinach, w tle stoją: Mirosław Walicki i Karolina Kasprzak - Zastępca Wójta Gminy Garwolin Przemówienie Kierownika USC w Garwolinie, w tle stoi Bernard Makulec Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek. Obok stoi ks. Leszek Dąbrowski Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Zbliżenie na medale Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Przedstawiciele Gminy Garwolin na czele z Wójtem Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Para odznaczona medalem, trzymająca w ręku kwiaty, list gratulacyjny oraz upominek Zbliżenie na tort

Zostaw komentarz