Wystawa podsumowująca kurs malarstwa i ceramiki

 w Aktualności

21 czerwca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbyła się wystawa podsumowująca kurs malarstwa i ceramiki. Podczas tego wydarzenia mogliśmy podziwiać owoce pracy kursantów, przepiękne obrazy wykonane różnymi technikami malarskimi oraz misy, talerze ceramiczne i rzeźby.

Dyrektor Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach Kinga Smak-Lasocka oraz prowadząca kurs malarstwa Aneta Niedźwiedzka pięknymi słowami podsumowały miniony rok oraz podziękowały za zaangażowanie, zaufanie jakim zostały obdarzone oraz ciężką pracę jaką kursanci włożyli w swoje prace. Każdy otrzymał w podziękowaniu różę oraz drobny upominek. Całe wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieła podziwiali okoliczni mieszkańcy oraz Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

Po wakacyjnej przerwie znów rozpoczniemy kolejną edycję obu kursów. Mamy nadzieję, że tegoroczna wystawa pobudzi w okolicznych mieszkańcach chęć rozwijania swoich pasji i poznawania nowych technik w naszym centrum.

Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Misa ceramiczna na stelażu z poroża. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Sala wystawowa z obrazami namalowanymi przez uczestników zajęć. Uczestnicy zajęć rozmawiają stojąc. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Ceramiczny obraz przedstawiający gołębia. Sala wystawowa prac. Obrazy podwieszone pod sufitem, stojące na stelażach. Uczestnicy zajęć rozmawiają stojąc. Kolorowa ceramiczna maska. Ceramiczny wieloryb. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Obraz przedstawiający dziewczynkę w różowej sukience stojącą na palcach w tanecznej pozie. Obraz przedstawiający zamglony las. Obraz przedstawiający zamglony morski krajobraz z żaglowcem i żaglówkami. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Obraz przedstawiający żaglowiec na wzburzonym morzu na tle kolorowego nieba. Uczestnicy zajęć stoją w sali, w której odbywa się wystawa prac, rozmawiają. Na ścianach i pod sufitem wiszą obrazy. Ceramiczne pomarańczowe misy z mozaikowym środkiem. Obraz przedstawiający słonecznik. Uczestnicy zajęć rozmawiają stojąc w sali wystawowej. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Ceramiczna kura. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Ceramiczny ptak w koronie na kwadratowym kaflu. Uczestniczka zajęć podziwia prace trzymając czerwoną różę. Obraz przedstawiający zachodzące lub wschodzące słońce nad rzeką wśród łąk. Uczestniczki zajęć stoją rozmawiając w sali wystawy. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Dyrektor Kinga Smak-Lasocka kroi tort częstując uczestników. Ceramiczne misy i talerze. Na pierwszym planie patera w kształcie liścia. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Uczestnicy zajęć stoją z różami w sali wystaw. Wśród nich są również dyrektor GCAK Kinga Smak-Lasocka i Aneta Niedźwiedzka prowadzące zajęcia. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Obraz przedstawiający ciemnoskórą dziewczynę w czerownej bluzce. Twarz ma tęczowe cieniowanie. Obraz przedstawiający wschód słońca nad rzeką wśród łąk. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Ceramiczny obaz z gołębiem. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Chłopiec jedząc tort podziwia obraz przedstawiający dziewczynkę w różowej sukience wspinającą się na palce w pozie baletnicy. Uczestniczki zajęć stoją w sali wystawy z różami. Wystawa prac w sali.  Osoby podziwiające prace. Widoczne obrazy namalowane przez uczestników zajęć. Ceramiczne skrzaty na książkach i sowa. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Pod sufitem podwieszone obrazy namalowane przez uczestników zajęć. Wystawa prac w sali. Na pierwszym planie ceramiczne talerze i misy. Na drugim planie osoby podziwiające prace. Ceramiczne skrzaty na książkach. Obraz przedstawiający żaglowiec na wzburzonym morzu.

Zostaw komentarz