Nowi nauczyciele mianowani w Gminie Garwolin

23 sierpnia Wójt Gminy Garwolin – Marcin Kołodziejczyk odebrał ślubowanie oraz wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego kolejnym nauczycielom uczącym w szkołach prowadzonych przez Gminę Garwolin. W tym roku grono mianowanych powiększyli:

• Pani Monika Chodkiewicz – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Rębkowskiej,
  • Pani Aneta Szczegot – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Woli Rębkowskiej,
  • Pani Monika Skowron – nauczyciel języka angielskiego i wychowawca świetlicy w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Woli Rębkowskiej,
  • Pan Łukasz Zając – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie.

Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu sukcesów zawodowych, a także kolejnego awansu.