Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku gospodarzem Gminnego Dnia Edukacji Narodowej był Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce. Uczniowie zaprezentowali poruszający spektakl przygotowany przez nauczycieli języka polskiego: Panią Ewę Czajkę, Panią Katarzynę Flisek, Panią Annę Kuszpit-Całkę oraz Panią Paulinę Jaworską pt. „Kochaj świat, kochaj życie, carpe diem”, który uzupełniony został utworami wokalno-instrumentalnymi w wykonaniu uczniów oraz nauczyciela muzyki – Pani Niny Borkowskiej. Spotkanie było okazją do wielu życzeń i ciepłych słów pod adresem wszystkich nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Było też okazją do wręczenia nagród.

W tym roku Nagrodę Wójta otrzymali:
1. Iwona Pytel – Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Michałówce
2. Agnieszka Szlązak – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie
3. Krystyna Łodyga – Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
4. Radosław Biernacki – Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej
5. Karolina Makulec – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
6. Anna Czarnecka – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
7. Małgorzata Skwarek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej
8. Anna Egert-Bąk – Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Sulbinach
9. Dorota Wachnicka – Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Sulbinach
10. Elżbieta Głodek – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie
11. Agnieszka Szczypek – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce
12. Zofia Czapska– Dyrektor Publicznego Przedszkola „Leśna Skrzaty” w Michałówce

Swoje nagrody wręczyła również Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Szczypek.