Podpisywanie umów między WFOŚIGW a Jednostkami OSP oraz samorządami terytorialnymi

W dniu 10.11.2022 o w Budynku OSP Ruda Talubska odbyło się oficjalne podpisywanie umów między WFOŚIGW a Jednostkami OSP oraz samorządami terytorialnymi.
W ramach programu „Aktywowanie i doposażenie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej” dofinansowania w wysokości 15 000,00zł otrzymały:
• OSP Taluba Feliksin
• OSP w Woli Władysławowskiej
• OSP w Niecieplinie
• OSP w Miętnem
W ramach programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” dofinansowania wysokości 20 000,00zł otrzymały:
• OSP Ruda Talubska
• OSP Izdebnik
Gmina Garwolin uzyskała dofinansowanie w wysokości 100 000,00 zł na realizację zadania pn. „Modernizacja oświetlenia drogowego w gm. Garwolin”.
Łącznie na teren naszej gminy wpłynie dofinansowanie w wysokości 200 000,00zł.