Pierwszy Dzień Wiosny już za nami!

 w Aktualności

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych uczniowie z klas VII i VIII szkół z terenu gminy Garwolin mogli spędzić Pierwszy Dzień Wiosny przyjemnie i aktywnie.

Elementem rozpoczynającym  obchody był spektakl profilaktyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Trąbkach.

Pokaz brazylijskiego Ju-Jitsu, tańca nowoczesnego czy gra terenowa to jedne z wielu atrakcji, które zostały przygotowane przez GKRPA. Oprócz tego nasza młodzież wzięła udział w turnieju piłkarskim, nauce tańca latino oraz szybkim kursie pierwszej pomocy.

Uczniowie mieli możliwość  skorzystania z porad makijażystki, dietetyczki, mogli spróbować swoich umiejętności w malowaniu na szkle. Szkoła w Miętnem przedstawiła umiejętności swoich uczniów, między innymi w barmaństwie oraz pokazie flambirowania. Na każdego ucznia czekała przekąska przygotowana przez catering dietetyczny.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół w Miętnem za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia oraz OSP Miętne za pilnowanie porządku i bezpieczeństwa.

Pierwszy Dzień Wiosny w Miętnym

Zostaw komentarz