Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2023

w Aktualności, Wydarzenia z życia szkół

13 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Rębkowskiej obyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.  W konkursie udział wzieli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej,  Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce oraz Szkoły Podstawowej im. Ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej. Uczestnicy konkursu sprawdzili swoją wiedzę w teście z przepisów ruchu drogowego oraz konkurowali na torze sprawnościowym.

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:
– grupa w wieku 10-12 lat – uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce
– grupa powyżej 12 lat – uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej

W dniu 20 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Garwolinie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju. Obydwie nasze drużyny zajęły III miejsca.

Gratulujemy !