Złote Gody 2023

 w Aktualności

W dniu 30 maja odbyło się uroczyste wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Dekoracji dokonał Wójt Gminy Garwolin Pan Marcin Kołodziejczyk wraz z zaproszonymi gośćmi: Posłem na Sejm RP Panią Iwoną Kurowską, Posłem na Sejm RP Panem Grzegorzem Woźniakiem, Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Waldemarem Trzaskowskim, Przewodniczącym Rady Gminy Panem Bernardem Makulcem oraz Proboszczem Parafii p.w. Św. Jana Pawła II w Sulbinach ks. mgr lic. Leszkiem Dąbrowskim. Swój list gratulacyjny przekazała również Senator RP Pani Maria Koc.  Uroczystość poprowadziła Pani Agnieszka Kołodziej – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Garwolinie.

Wśród małżeństw, którym zostały przyznane medale znaleźli się: Bożena i Wojciech Baran, Elżbieta i Krzysztof Błażejczyk, Anna i Janusz Fidryk, Ewa i Antoni Gontarz, Elżbieta i Jerzy Kępka, Teresa i Jan Kowalscy, Antonina i Stanisław Laskowscy, Alicja i Janusz Makulec, Cecylia i Tadeusz Makulec, Ewa i Tadeusz Mikulscy, Teresa i Janusz Ornat, Helena i Andrzej Ostolscy, Ewa i Roman Parkot, Danuta i Janusz Piskorz, Jadwiga i Stefan Poncyliusz, Hanna i Szczepan Ruta, Janina i Jerzy Szaniawscy, Elżbieta i Krzysztof Sikorscy, Teresa i Marian Tudek, Maria i Wiesław Witak, Ewa Zarzycka-Guba i Eugeniusz Guba, Halina i Włodzimierz Sucheccy,  Marianna i Roman Zakrzewscy.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce przygotowany pod kierownictwem Pani Niny Borkowskiej i Pani Ewy Czajki.

Życzymy wielu kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, zrozumieniu i miłości. Gratulujemy serdecznie !

                 

   

Zostaw komentarz