Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej otrzymał rower dla potrzebujących

 w Aktualności

AKTUALIZACJA: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej od jakiegoś czasu poszukiwał damskiego roweru dla rodziny będącej pod opieką Ośrodka. Dzięki dobremu sercu anonimowego darczyńcy otrzymaliśmy używany rower, który wymagał jednak serwisu. Wszystkimi niezbędnymi naprawami charytatywnie zajął się serwis Palmar Sklep i Serwis Rowerowy KROSS – autoryzowany dealer przy ul. Mazowieckiej 7 w Garwolinie. Za uprzejmość Panów z serwisu serdecznie dziękujemy. Rower trafił już do potrzebujących, którzy również są bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

[10.08.2023: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje damskiego roweru dla jednej z rodzin będącej pod opieką Ośrodka. Osoby chcące pomóc proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z pracownikiem socjalnym Zuzanną Durką tel. 25 6820560 w.56 pokój nr 5

Wszystkim zainteresowanym z góry dziękujemy.]

Zostaw komentarz