Nowa infrastruktura sportowa w Michałówce

 w Aktualności

W dniu 6 września Wójt Marcin Kołodziejczyk i Dyrektor Agnieszka Szczypek uroczyście otworzyli nową infrastrukturę sportową przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce. Inwestycja ta została zrealizowana dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz przy dofinansowaniu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021. W ramach zadania powstało nowe boisko do piłki nożnej, boisko  wielofunkcyjne, bieżnia prosta zakończona skocznią do skoku w dal oraz siłownia zewnętrznej. Dodatkowo przeprowadzono remont sali gimnastycznej.

Przy okazji uroczystości zorganizowano Piknik ekologiczny dla uczniów przy wsparciu z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Przygotowane zostało 11 stanowisk z animatorami, gdzie uczniowie pogłębiali swoją wiedzę i wrażliwość ekologiczną.

Zostaw komentarz