Ogłoszenie Wójta Gminy Garwolin

 w Obwieszczenia

Garwolin, dnia 16.05.2024 r.

OGŁOSZENIE

W związku z prowadzoną przez Gminę Garwolin inwestycją pod nazwą: „Przebudowa drogi gminnej Nr 130251W w miejscowością Niecieplin, gmina Garwolin” bardzo proszę o rozważenie swoich planów inwestycyjnych i jak najszybsze podjęcie działań w celu wykonania sieci/przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych czy energetycznych, których wykonanie mogłoby ingerować w pas drogowy.

Realizacja nowych sieci/przyłączy po wykonaniu nowej nawierzchni będzie się wiązała z koniecznością uzyskania dodatkowej zgody Wykonawcy i przejęciu gwarancji do zakończenia 5 letniego okresu gwarancyjnego.

W trosce o finanse i komfort naszych mieszkańców proszę o jak najszybsze podjęcie swoich działań

Wójt Gminy Garwolin
Marcin Kołodziejczyk

Zostaw komentarz