100-lecie OSP Miętne

 w Aktualności

Wójt Gminy Garwolin i Zarząd OSP Miętne zapraszają na wydarzenie społeczno-kulturalne „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek – święto rodziny”, które rozpocznie się w najbliższą sobotę 6 lipca 2024 roku w Miętnem przy ul. Głównej 118.

W programie:

16:00-17:00 uroczysta Msza Święta w Kościele Pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Miętnem.

17:00-18:30 przemarsz, apel, defilada strażacka, występy orkiestry dętej i pokaz mażoretek OSP Pilawa.

18:45-19:15 wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Bogu na chwałę – bliźniemu na ratunek”, okolicznościowe przemówienia.

19:15-20:00 występy Zespołu Pieśni i Tańca „Podlasie” wraz z nietuzinkową atrakcją.

20:15 potańcówka i biesiadowanie pod chmurką

PODCZAS WYDARZENIA:

występy zespołów, wystawa ponad setki prac konkursowych, wystawa historii OSP Miętne, dmuchańce, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, loteria fantowa, fotobudka, potańcówka, wata cukrowa, popcorn, bezpłatne grochówka, stoiska gastronomiczne Kół Gospodyń Wiejskich.

Załączniki:

Zostaw komentarz