Obwieszczenie Wójta Gminy Garwolin o złożeniu odwołania od decyzji odmawiającej ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej P4 nr „GAR3320A” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w miejscowości Wola Rębkowska gm. Garwolin, na terenie działki ew. nr 1541

 w Obwieszczenia

TIP.6733.4.2025

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Garwolin z dnia 17.06.2025 r.

o złożeniu odwołania od decyzji odmawiającej ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej P4 nr „GAR3320A” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w miejscowości Wola Rębkowska gm. Garwolin,  na terenie działki ew. nr 1541.

Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t. j.  Dz. U. z 2024 r.  poz. 572) w związku z art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 ze zm.) Wójt Gminy Garwolin zawiadamia, że inwestor P4 Sp. z o.o. ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa, działający przez pełnomocnika, w dniu 12 czerwca 2025 r. odwołał się od decyzji odmawiającej ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej P4 nr „GAR3320A” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w miejscowości Wola Rębkowska gm. Garwolin,  na terenie działki ew. nr 1541.

W zawiązku z powyższym informuje się strony, że ww. decyzja wraz z dokumentacją postepowania zostanie przekazana Samorządowemu Kolegium Odwoławczego w Siedlcach, do instancji której za pośrednictwem Wójta Gminy Garwolin odwołał się inwestor.

Niniejsze obwieszczenie zostaje podane stronom w drodze publicznego ogłoszenia poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Garwolin, w miejscowości Wola Rębkowska, gdzie planowana była realizacja przedsięwzięcia oraz na stronach internetowych: www.garwolin-gmina.plwww.uggarwolin.bip.gov.pl

Wójt Gminy Garwolin

Marcin Kołodziejczyk

 

Zostaw komentarz