Dodatkowe szkolenia z zakresu KSeF

 w Aktualności

W związku z wejściem od 1 lutego 2026 roku Krajowego Systemu e-Faktu w całym kraju w dalszym ciągu trwa akcja informacyjna dotycząca KSeF. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Garwolinie w miesiącu maju 2026 roku przeprowadzą dodatkowe szkolenia z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) dla przedsiębiorców w ramach szkoleń KSeF – KSeF w pigułce.

Zostaw komentarz