Montaż czujek dymu i czadu !

 w Aktualności

W miesiącu kwietniu bieżącego roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie, we współpracy Państwową Strażą Pożarną, realizowali działania w ramach kampanii edukacyjno- informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

W ramach przeprowadzonej akcji odwiedzono wytypowane rodziny, którym przekazano czujki dymu.

Łącznie 11 rodzin zostało wyposażonych w urządzenia zwiększające bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Strażak Michał Zalech dokonał montażu czujek oraz instruował mieszkańców w zakresie prawidłowego użytkowania urządzeń i zasad bezpieczeństwa.

Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz podniesienie świadomości dotyczącej zagrożeń związanych z pożarami i tlenkiem węgla.

 

 

zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin, pracownika GOPS i strażaka osp zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin, pracownika GOPS i strażaka osp zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin, pracownika GOPS i strażaka osp zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin, i strażaka osp zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin, pracownika GOPS i strażaka osp zdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin i strażaka osp  zdjęcie przedstawia mieszkańców gminy garwolin, pracowników GOPS i strażaka ospzdjęcie przedstawia mieszkańca gminy garwolin i strażaka osp

Zostaw komentarz