Montaż czujek dymu i czadu !
W miesiącu kwietniu bieżącego roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie, we współpracy Państwową Strażą Pożarną, realizowali działania w ramach kampanii edukacyjno- informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.
W ramach przeprowadzonej akcji odwiedzono wytypowane rodziny, którym przekazano czujki dymu.
Łącznie 11 rodzin zostało wyposażonych w urządzenia zwiększające bezpieczeństwo przeciwpożarowe.
Strażak Michał Zalech dokonał montażu czujek oraz instruował mieszkańców w zakresie prawidłowego użytkowania urządzeń i zasad bezpieczeństwa.
Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz podniesienie świadomości dotyczącej zagrożeń związanych z pożarami i tlenkiem węgla.

