Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 25 maja 2026 r.
Garwolin, dn. 19.05.2026 r.
SO.0012.4.4.2026
Uprzejmie zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Garwolin rozpocznie się w dniu 25 maja 2026 roku (poniedziałek) o godzinie 1500 w siedzibie Urzędu Gminy Garwolin przy ul. Mazowieckiej 16 w sali konferencyjnej z następującym porządkiem obrad:
- Otwarcie i ustalenie porządku posiedzenia.
- Zapoznanie się ze skargą do Rady Gminy.
- Zapoznanie się z wyjaśnieniami Wójta Gminy.
- Przygotowanie odpowiedzi na w/w skargę.
- Sprawy bieżące.
Z poważaniem
Przewodniczący Komisji
Skarg, Wniosków i Petycji
Albert Zawadka