Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 25 maja 2026 r.

 w Rada Gminy - Ogłosznia

Garwolin, dn. 19.05.2026 r.

SO.0012.4.4.2026

Uprzejmie zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Garwolin rozpocznie się w dniu 25 maja 2026 roku (poniedziałek) o godzinie 1500 w siedzibie Urzędu Gminy Garwolin przy ul. Mazowieckiej 16 w sali konferencyjnej z następującym porządkiem obrad:

  1. Otwarcie i ustalenie porządku posiedzenia.
  2. Zapoznanie się ze skargą do Rady Gminy.
  3. Zapoznanie się z wyjaśnieniami Wójta Gminy.
  4. Przygotowanie odpowiedzi na w/w skargę.
  5. Sprawy bieżące.

Z poważaniem

Przewodniczący Komisji

Skarg, Wniosków i Petycji

Albert Zawadka

 

Zostaw komentarz