Spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze”

 w Aktualności
Wójt Gminy Garwolin zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze” połączone z Mobilnym Punktem Spisowym, na którym będzie można uzyskać informację o korzyściach związanych z wymianą kotła i termomodernizacją budynków mieszkalnych oraz dokonać Spisu Powszechnego.

 

Spotkanie odbędzie się 23 września 2021 o godz 17:00 w budynku Świetlicy w Nowym Puznowie.
Spotkanie poprowadzi doradca energetyczny Jacek Kędzierski.

 

Na spotkaniu będzie możliwość dokonania Spisu Powszechnego w Mobilnym Punkcie Spisowym Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. W spisaniu się pomoże Rachmistrz Spisowy.

 

„Czyste Powietrze” to program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Korzystając z programu można uzyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację.
Zostaw komentarz