XXIII edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

 w Aktualności

Rozpoczął się nabór wniosków do XXIII edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Przyznawane już po raz 23. Nagrody to uhonorowanie pracy i talentu ludzi wybitnych, zaangażowanych w rozwój oraz promocję naszego regionu. Wyróżnienia przyznawane są za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym kultury masowej oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.

Podobnie jak w latach ubiegłych spośród nominowanych zostanie wyłonionych 10. laureatów, którzy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł netto oraz pamiątkową statuetkę.

Wnioski należy składać na formularzach zgłoszeniowych, odpowiednio dla osób fizycznych i podmiotów niebędących osobą fizyczną, zgodnie z załącznikami do Uchwały Nr 649/316/22 Zarządu Województwa Mazowieckiego z 25 kwietnia 2022 r. sprawie ogłoszenia XXIII edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego, z dopiskiem:  KONKURS NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO w nieprzekraczalnym terminie:

  • pocztą do 21 czerwca 2022 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Brechta 3, 03–472 Warszawa,
  • lub osobiście do 21 czerwca 2022 roku w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, przy ul. Brechta 3, do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje na temat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego znajdują się na stronach internetowych: www.mazovia.pl oraz www.nagroda.mazovia.pl.

Zostaw komentarz