Informacja Wójta Gminy Garwolin o przystąpieniu do sprzedaży końcowej paliwa stałego dla gospodarstw domowych

 w Aktualności

Na podstawie art. 14a ust. 2 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2236 ze zm.) informuję, że Gmina Garwolin rozpoczyna sprzedaż końcową węgla dla gospodarstw domowych.

Posiadamy w sprzedaży ok. 193 tony węgla typu orzech oraz ok. 7 ton węgla typu groszek, w cenie 2000 zł brutto za 1 tonę.

Wnioski o zakup węgla można składać w Urzędzie Gminy Garwolin, w terminie od 8 maja 2023 r. do 30 czerwca br., Gmina Garwolin zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia przyjmowania wniosków mieszkańców ze względu na wyczerpanie się paliwa stałego. Sprzedaż końcowa paliwa stałego zakończy się 31 lipca br.

Do sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego, dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego, w ramach zakupu preferencyjnego. Wnioski będą rozpatrywane w kolejności wpłynięcia do tut. Urzędu.

Zostaw komentarz