V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów

 w Aktualności

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN) działająca przy Komisji Europejskiej we współpracy z Europolem organizują „V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów”. Celem inicjatywy jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej zabezpieczenia domów i mieszkań przed włamaniami. Główne wydarzenia organizowane w ramach kampanii zaplanowane są na 21 czerwca br., jednak w praktyce akcja obejmować będzie cały tegoroczny sezon wakacyjny, a zaangażowana w nie będzie w szczególności Policja, poprzez rozpowszechnianie materiałów informacyjnych dotyczących zabezpieczenia nieruchomości przed włamaniami, jak również poprzez kontakty ze społecznościami lokalnymi, np. w formie pikników z udziałem funkcjonariuszy Policji.

Materiały odnośnie kampanii publikowane będą na stronie europejskiej sieci pod adresem: https://eucpn.org/

Załączniki:

Zostaw komentarz