Turniej w Piłce Nożnej Halowej

 w Sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów

Dnia 16 stycznia 2015 roku w SP Rębków odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Garwolin w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV oraz klasy V-VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pana Wójta Gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka oraz Pani Dyrektor SP w Rębkowie Elżbiety Głodek pamiątkowe puchary oraz piłki, natomiast trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii medale.

Wyniki:

Grupa starsza:

I miejsce – SP Michałówka

II miejsce – SP Rębków

III miejsce – SP Ruda Talubska

IV miejsce – SP Wilkowyja

V miejsce – SP Wola Rębkowska

Grupa młodsza:

I miejsce – SP Michałówka

II miejsce – SP Wilkowyja

III miejsce – SP Rębków

IV miejsce – SP Ruda Talubska

Piotr Szostak
nauczyciel w SP w Rębkowie

{gallery}2015/Rebkow{/gallery}

Zostaw komentarz