Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim

 w Aktualności

Dobiega końca projekt edukacyjno-profilaktycznym p.t. „Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim” W dniu 23 listopada 2017r w Kinie Wilga odbył się  przegląd filmów profilaktycznych zgłoszonych do konkursu na film profilaktyczny. W działaniu tym wzięło udział dziewięć szkół, które w sumie nagrały jedenaście filmów. Były to:

Katolickie Gimnazjum w Garwolinie – film p.t.”Szanuj życie”

Szkoła Podstawowa nr.1  w Garwolinie – filmy p.t.”Film profilaktyczny kl.IIAB”
-„Film profilaktyczny o negatywnym działaniu narkotyków na organizm człowieka”

-”Oczami nastolatków”

Szkoła Podstawowa nr.2 w Garwolinie – film p.t.”Przemoc”

Szkoła Podstawowa Maciejowice –  film p.t.”Moja Historia o dręczeniu”

Szkoła Podstawowa Samogoszcz – film p.t.”Zagrożenia nastolatków”

Szkoła Podstawowa Trąbki – film p.t.”Królewna Śnieżka”

Szkoła Podstawowa Trojanów – film p.t.” Czy warto?”

Szkoła Podstawowa Życzyn – film p.t.”Szkolna rzeczywistość”

Szpital Mazowiecki w Garwolinie – film p.t. „Gra zwana życiem”.

Wszystkie filmy zostały przygotowane bardzo dobrze pod kątem merytorycznym, również ciekawie pokazywały prezentowany temat i obszar zagrożeń, jednak jury było zobligowane do wyłonienia najlepszych produkcji filmowych przygotowanych przez uczniów.

Po dokonanej ocenie punktowej wyłoniono zwycięzców:

I miejsce Szpital Mazowiecki w Garwolinie – film p.t. „Gra zwana życiem”.

II miejsce Szkoła Podstawowa Trojanów – film p.t.” Czy warto?”

III miejsce Szkoła Podstawowa nr.2 w Garwolinie – film p.t.”Przemoc”

Wyróżnienie  Katolickie Gimnazjum w Garwolinie – film p.t.”Szanuj życie”

Nagrody wręczyli szefowie instytucji prowadzących projekt: Marcin Kołodziejczyk – Wójt Gminy Garwolin oraz mł.insp.Krzysztof Kędziorek – Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie. Wydarzenie i wręczenie nagród swoją obecnością uświetnił Pan Marek Chiałowski – Starosta Powiatowy w Garwolinie.

Zostaw komentarz