I towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

 w Aktualności

W dniu 15 lipca w Górkach przy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej odbyły się I zawody w skokach przez przeszkody. Organizatorem zawodów była Gmina Garwolin, Stajnia Hodowlano-Sportowa „Grabice” oraz Terenowe Koło Hodowców Koni w Garwolinie.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach.

– Konkurs Open DEBIUTY, wysokość 60 cm – najlepszy wynik uzyskała Marta Chmielewska, dalej kolejno Klaudia Winek, Jagoda Gajewska i Aleksandra Chołuj.

– Konkurs Open klasa LL, wysokość 90 cm – konkurs wygrała Wiktoria Redek, na koniu Tosca, a na koniu Firlej zajęła drugie miejsce, trzecie miejsce zajęła Sandra Miszta, dalej kolejno Weronika Krzyśpiak, Olga Szuran, Dariusz Szopiński, Lidia Rębkowska, Julia Rzepilńska, Weronika Kuta, Oliwia Komosa i Katarzyna Steczowicz.

– Konkurs Open klasa LL , z trafieniem w normę czasu, wysokość 80 cm, w konkursie najlepsza okazała się Weronika Kuta (koń Cymka, czas 71,51) dalej kolejno, Lidia Rębkowska, Olga Szuran, Dariusz Sopiński, Julia Rzeplińska, Katarzyna Steczowicz, Ewa Biernacka, Maria Steczowicz, Ewa Biernacka, Aleksandra Kościukiewicz.

– Konkurs Open DEBIUTY, wysokość 70 cm. Ten konkurs zakończył się wygraną aż czterech zawodniczek.

Pierwsze miejsca: Klaudia Winek, Zuzanna Borowiec, Julia Rzeplińska, Weronika Zawisza.

Dalej od miejsca piątego: Jagoda Gajewska, Maria Steczowicz, Aleksandra Chołuj, Karolina Cygan.

Nagrody zawodnikom wręczał Wójt Gminy Garwolin, a w wydarzeniu także wzięli udział: Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta garwoliński Marek Chciałowski, komendant powiatowej PSP st. Bryg. Krzysztof Tuszowski oraz komendant powiatowej policji insp. Iwona Czarnocka.

Kolejnym punktem był pokaz policji konnej z Warszawy oraz pokazy ujeżdżania.

Mimo deszczowej pogody wydarzenie przyciągnęło sporą rzeszę obserwatorów.

29 i 30 września w Górkach odbędzie się kolejna impreza dla miłośników koni. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz