PKP POLSKIE Linie Kolejowe s.a. informuje

 w Aktualności

PKP PLK S.A. informuję o tymczasowej  zmianie  kategorii przejazdu kolejowo drogowego w km 58,896 z kategorii „B” na „D” linia kolejowa nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa – Dorohusk, skrzyżowanego z drogą powiatową nr 1310 W relacji Wola Rębkowska – Krystyna – Stara Huta. Zmiana nastąpi w dniu 30 sierpnia 2018 r. – zostanie wtedy wznowiony ruch kolejowy na linii kolejowej nr 7   na odcinku Pilawa – Garwolin.

 

Kategoria przejazdu „D” wiąże się z brakiem działających urządzeń  – brak sygnalizacji świetlnej i rogatek, z uwagi na co konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że przed przejazdem kolejowo-drogowym kategorii „D” powinniśmy się bezwzględnie zatrzymać i wyjątkowo uważnie rozejrzeć oraz upewnić się czy do przejazdu nie zbliża się pojazd kolejowy.

Zostaw komentarz