Harmonogram odbioru odpadow z terenu Gminy Garwolin na 2019 rok

 w Aktualności

Załączniki:

Showing 6 comments
 • Stasiek
  Odpowiedz

  Szanowny Pani Państwo,
  Ze zdziwieniem przeczytałem w dniu dzisiejszym o nowym harmonogramie wywozu śmieci.
  Harmonogram został opublikowany został w środę 6-go lutego z wywozem śmieci 11-go lutego w poniedziałek.

  Trochę to mało czasu aby poinformować wszystkich. Niestety ta wiadomość nie dotarła również do mnie.

  Proszę o informację co Państwo przewidzieli w podobnym przypadku? Dodatkowy odbiór śmieci?

  Z poważaniem
  Stasiek Gontarz

  • Mateusz Samul
   Odpowiedz

   Harmonogram odbioru odpadów został zamieszczony w dniu rozstrzygnięcia przetargu (tzn. 6.02.2019). O terminie odbioru nieczystości mieszkańcy zostali poinformowani poprzez INFORMATOR SMS a także ulotki w sklepach , na tablicach ogłoszeń, stronę internetową i na zebraniach sołeckich. W styczniu harmonogram również był inny niż w roku ubiegłym. Brak jest możliwości odbioru odpadów w dodatkowym dla Pana terminie.
   Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej gdzie zamieszczamy wszelkie ważne aktualności. W razie wątpliwości zachęcamy do skorzystania z kontaktu z sołtysem bądź Urzędem gminy Garwolin.

 • Roman z Mietnego
  Odpowiedz

  Harmonogram, harmonogramem. Czy interesuje się ktoś przepełnionymi koszami na śmieci znajdującymi się w miejscach publicznych, przystankach? Kosz na śmieci postawiony nieopodal wiaduktu w Michałówce nie był opróżniany chyba ze 3 miesiące, śmieci walają sie do okoła, bo miejsca brak. Jaki jest sens, kupna i stawiania koszy jesli sie o to nie dba?

  • Mateusz Samul
   Odpowiedz

   Wykonawca zobowiązany jest do opróżniania koszy zlokalizowanych na przystankach PKS z terenu Gminy Garwolin 2 razy w miesiącu (drugi i czwarty poniedziałek miesiąca). Dziękujemy za zgłoszenie tego kosza, zawiadamiamy firmę aby go opróżniła.

 • Kasia
  Odpowiedz

  Dzień dobry,

  Czy jest możliwość otrzymania harmonogramu odbioru odpadów w formie papierowej z czytelnymi datami – dokument który jest na stronie nawet po wydrukowaniu jest nie przejrzysty a dla starszych osób wręcz nie czytelny. Wiem iż inne gminy dostały bardzo ładne wydruki w formacie A4 zalakowane – czy u Nas coś takiego jest możliwe? Proszę o informację?

  • Mateusz Samul
   Odpowiedz

   Tak , harmonogram odbioru nieczystości w formie papierowej jest dostępny w Urzędzie Gminy Garwolin w pokoju 111, oraz można pobrać ze strony internetowej w artykule o harmonogramie odbioru …

Zostaw komentarz