XXIV sesja Rady Gminy Garwolin

w Aktualności, Rada Gminy - Ogłosznia

XXIV sesja (zwyczajna) Rady Gminy Garwolin rozpocznie się 11 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 1400  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Garwolinie,  ul. Mazowiecka 16, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji (tj. z 20 stycznia 2021 r.).
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Garwolin na lata 2021-2032.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy Garwolin na 2021 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Garwolin.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Garwolin i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przejęcia obowiązku odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Garwolin.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XX/169/2020 z dnia 15 września 2020 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach zamieszkałych oraz ustalenia wysokości tej opłaty.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Miętne, gm. Garwolin.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Sulbiny, gm. Garwolin.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Garwolin na rok 2021”.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w 2022 roku.
  14. Sprawozdanie za realizacji Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Garwolin w 2020 roku.
  15. Informacja Wójta Gminy Garwolin o bieżącej działalności w okresie między sesjami.
  16. Sprawy różne.
  17. Zamknięcie obrad.