Dobre słowa – telefon dla seniorów

 w Aktualności

Plakat dotyczący telefonu wsparcia dla osób starszych w ramach programu Szlachetnej Paczki „Dobre Słowa”. W obliczu pandemii i nawracających fal zakażeń nie chcemy dopuścić do sytuacji izolacji i osamotnienia osób starszych. Dlatego Szlachetna Paczka uruchamia projekt „DOBRE SŁOWA – TELEFON DLA SENIORÓW”, gdzie starsze osoby usłyszą: nie jesteście sami. Co najważniejsze – otrzymają eksperckie wsparcie.

Jeśli czujesz się samotny, martwisz się, potrzebujesz wsparcia lub chcesz porozmawiać z kimś życzliwym – zadzwoń: 12 333 70 88. Codziennie w godzinach 10:00-12:00 i 17:00-19:00.

Jesteśmy po to, aby wysłuchać i pomóc.

Plakat dotyczący telefonu wsparcia osobom starszym w ramach programu Szlachetnej Paczki "Dobre Słowa". W obliczu pandemii i nawracających fal zakażeń nie chcemy dopuścić do sytuacji izolacji i osamotnienia osób starszych. Dlatego Szlachetna Paczka uruchamia projekt „DOBRE SŁOWA – TELEFON DLA SENIORÓW”, gdzie starsze osoby usłyszą: nie jesteście sami. Co najważniejsze - otrzymają eksperckie wsparcie.

Zostaw komentarz