Piknik charytatywny na rzecz Wiktorii Kaczyńskiej połączony z wyścigiem kolarskim w parach

 w Aktualności

5 czerwca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbędzie się piknik charytatywny na rzecz Wiktorii Kaczyńskiej.  Wydarzenie rozpocznie się wyścigiem kolarskim w parach, w którym udział  może wziąć dosłownie każdy. Dzięki wielu kategoriom ścigać się będą mogli zarówno rodzice z dziećmi jak i dorośli w parach damskich, męskich oraz mieszanych.

Biuro zawodów, w którym będzie można zapisać się do udziału w wyścigu będzie otwarte przez godzinę od 09:00.

O godzinie 13:00 zostaną ogłoszone wyniki oraz odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

Główna część pikniku rozpocznie się o godzinie 15:00. Czekają nas atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Parada motocykli, przejażdżka samochodem terenowym, przeciąganie samochodu na czas, zjeżdżalnie, animacje dla dzieci i wiele, wiele innych…

Oprawę muzyczną i zabawę taneczną poprowadzi DJRobert.

Wyścig kolarski w parach

Załączniki:

Zostaw komentarz