IV Mazowiecki Kongres Kół Gospodyń Wiejskich połączonego z Bitwą Regionów KGW Powiatu Garwolińskiego

 w Aktualności

Honorowy patronat Henryka Kowalczyka, Wicepremiera i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. IV Mazowieckie Kongres Kół Gospodyń Wiejskich Bitwa Regionów Powiatu Garwolińskiego. Górzno, 2 lipca 2022, Zespół Szkół. Program: 10:00 rozpoczęcie jarmarku KGW; 10:30 rozpoczęcie kongresu i Bitwy Regionów KGW Powiatu Garwolińskiego. Prelekcje: Dorota Pastuszak - Radość bycia kobietą. Mariusz Furmanek - Bezpieczna Polska - pobożne życzenie czy realna możliwość? 11:45-12:15 przerwa kawowa. Bożena Jasek-Pudło - Jak ożywić działalność KGW? Prof. Ewa Solarska - Ekologia w uprawach. 13:30 - ogłoszenie wyników Bitwy Regionów. Występy zespołów KGW. 14:30-15:30 spotkania w małych grupach. Tematy: 1. Jak dobrze używac kosmetyków? 2. Kwestie formalne związane z prowadzeniem KGW. 3. Kobieta i polityka. 4. Jak dbać o czyste powietrze na wsi? 5. Projekty i inicjatywy, które ożywiają funkcjonowanie KGW. 6. Jak być bezpieczną w codziennym życiu? 15:30-17:30 występy zespołów KGW 17:30 Koncert zespołu Kolorowe Gitary Bezpłatne badanie dermatoskopowe skóry w ramach kampanii RAK UV. Bezpłatne atrakcje dla dzieci. Sponsor strategiczny: Polska Spółka Gazownictwa. Organizatorzy: Katolickie Radio Podlasie. Fundacja Podlaskie Centrum radiowe. Gmina Górzno. Partnerzy: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, KOWR, KRUS, WFOŚiGW w Warszawie, MODR Warszawa, Karjowa Grupa Spożywcza, Polski Cukier, Polskie Przetwory, Frutuś. Sponsor główny PZU.

Zostaw komentarz