Inwestycji w Rudzie Talubskiej ciąg dalszy

 w Aktualności

W dniu 7 września 2022 r. została podpisana umowa na zaprojektowanie i wykonanie wymiany nawierzchni z trawy naturalnej na sztuczną nawierzchnię boiska do piłki nożnej znajdującego się przy Szkole Podstawowej w Rudzie Talubskiej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą zagospodarowaniem terenu, budową parkingów, chodników, ogrodzenia i trybun.

Umowa została podpisana przez Wójta Gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka i Skarbnik Gminy Garwolin Katarzynę Grzeszczak oraz Wykonawcę reprezentowanego przez Piotra Krzyczkowskiego pełnomocnika firmy  INTERHALL Sp. z o.o.

Realizacja zadania to kolejny etap ulepszenia obiektów sportowych znajdujących się na terenie naszej gminy. Na to zadanie gmina otrzymała dotację z programu Polski Ład w wysokości 4050000,00 zł.

Piotr Krzyczkowski pełnomocnik firmy INTERHALL Sp. z o.o., Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak i Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk podpisują umowę w gabinecie wójta.

Zostaw komentarz