Informacja na temat kontroli termomodernizacji budynków

 w Aktualności

Uwaga! Informujemy, iż Urząd Gminy Garwolin na dzień dzisiejszy nie przeprowadza kontroli termomodernizacji budynków, oraz nie współpracuje z firmami prywatnymi proponującymi wymianę urządzeń grzewczych wraz z dofinansowaniem.

Kontrole przeprowadzane przez pracowników urzędu to kontrole palenisk, podczas których oględziny są dokonywane jedynie w miejscu ulokowania źródła ciepła, sporządzany jest protokół kontroli, którego kopię mogą Państwo uzyskać w budynku Urzędu.

Informację na temat programu Czyste Powietrze, dofinansowań do wymiany urządzeń grzewczych, oraz termomodernizacji budynku zaczerpną Państwo w Urzędzie Gminy Garwolin w pokoju 201 (drugie piętro), oraz pod numerem telefonu + 25 682-05-60 wew. 68

Prosimy o czujność, oraz legitymowanie kontrolujących.

Zostaw komentarz