Życzenia Wielkanocne

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Szanowni Mieszkańcy,

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas radości, nadziei i odrodzenia.

W imieniu Urzędu Gminy Garwolin oraz całej społeczności, pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia.

Niech te święta będą dla Was czasem refleksji nad wartościami, które niesie ze sobą Wielkanoc – miłości pojednania i solidarności.

Niech będą one również okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych, dzielenia się radością oraz wsparciem dla siebie nawzajem.

Życzymy Wam, abyście doświadczyli w tych dniach głębokiego spokoju, radości płynącej z obecności bliskich oraz nadziei na lepsze jutro.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie przyniesie Wam wiele siły, optymizmu i wiarę w lepsze, jaśniejsze jutro.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk           Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Bernard Makulec