Przypominamy o nowych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

 w Aktualności, Wybory
Szanowni Mieszkańcy,
od najbliższych wyborów samorządowych będą Państwo głosowali w następujących miejscach:
📌Sławiny
Siedziba obwodowej komisji wyborczej dla mieszkańców Sławin to: Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach. I jest to Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Sulbinach.
📌Wola Rębkowska
W budynku Szkoły Podstawowej w Woli Rębkowskiej, ul. Długa 90 będą siedziby dwóch obwodowych komisji wyborczych tj.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Woli Rębkowskiej (granice obwodu głosowania: Wola Rębkowska ulice: Dębowa, Długa od nr 2 do nr 40 numery parzyste, Długa od nr 1 do nr 49 numery nieparzyste, Ekologiczna, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Przemysłowa, Słoneczna, Spacerowa, Topolowa, Zielona).
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Woli Rębkowskiej (granice obwodu głosowania: Wola Rębkowska ulice: Długa od nr 42 do nr 276 numery parzyste, Długa od nr 51 do nr 283 numery nieparzyste, Dworcowa, Kolejowa, Leśna, Łączna, Wiatraczna, Zacisze
📌Sulbiny
W Sulbinach będą siedziby dwóch obwodowych komisji wyborczych w dwóch różnych miejscach:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Sulbinach – siedziba Komisji: Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach (granice obwodu głosowania: Sławiny, Sulbiny ulice: Akacjowa, Bitumiczna, Chabrowa, Dębowa, Górna, Janowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Lelewela, Liliowa, Lipowa, Nowa, Nowowiejska, Parkowa, Różana, Słowackiego, Spokojna, Topolowa, Warszawska, Zielna)
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 w Sulbinach – siedziba Komisji: Świetlica OSP w Sulbinach (granice obwodu głosowania: Sulbiny ulice: Bażantowa, Białej Brzozy, Brzozowa, Długa, Drukarska, Grabowa, Jasna, Kasztanowa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Nad Zdrojem, Nadwodna, Ogrodowa, Osiedlowa, Spacerowa, Starowiejska, Tęczowa, Urocza, Wspólna)
📌Miętne
W Miętnem będą siedziby dwóch obwodowych komisji wyborczych w dwóch różnych miejscach:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Miętnem – siedziba Komisji: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem (granice obwodu głosowania: Miętne ulice: Cicha, Garwolińska, Główna od nr 2 do nr 104 numery parzyste, Główna od nr 1 do nr 57 numery nieparzyste, Konwaliowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Piękna, Pogodna, Szkolna, Wspólna)
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17 w Miętnem – siedziba Komisji: Świetlica OSP w Miętnem (granice obwodu głosowania: Miętne ulice: Główna od nr 106 do nr 128 numery parzyste, Główna od nr 59 do nr 71 numery nieparzyste, Kaszmirowa, Kościelna, Leśna, Nowa, Okrzemki, Osiecka, Piaskowa, Polna, Promienna, Przemysłowa, Spacerowa, Spokojna, Wiatraczna, Zacisze)
Zostaw komentarz