Do 15 kwietnia zbieramy wstępne deklaracje na odnawialne źródła energii

 w Aktualności

Gmina Garwolin widząc zapotrzebowanie i zainteresowanie mieszkańców Odnawialnymi Źródłami Energii oraz problemy z odbiorem energii elektrycznej przez operatora sieci dystrybucyjnej na swoim terenie, informuje o możliwości pozyskania dofinansowania do magazynów energii. Gminny nabór jest prowadzony w ramach działania 2.3 Odnawialne Źródła Energii w ramach Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021-2027, a przewidywany poziom dofinansowania to 85%.

W dniach 04.04.2024 o godzinie 20:00 w Urzędzie Gminy Garwolin oraz 11.04.2024 o godzinie 18:00 w Urzędzie Gminy Garwolin odbyły się spotkania informacyjne, na których mieszkańcy mogli zapoznać się szczegółowo z kwestiami prawno-organizacyjnymi, finansowymi oraz z zasadami uczestnictwa.

Gmina Garwolin zachęca mieszkańców do składania wstępnych deklaracji uczestnictwa w projekcie instalacji magazynów energii. Deklaracje zbierane są w sekretariacie Urzędu Gminy Garwolin do dnia 15 kwietnia 2024 r.

Załączniki:

Zostaw komentarz