INFORMACJA

 w Wybory Samorządowe 2014

INFORMACJA

Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie

z dnia 20 października 2014 roku

w sprawie terminu i miejsca losowania składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnicy m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Uprzejmie informuję, że w dniu 23 października o godz. 12 00 w pokoju 201 Urzędu Gminy w Garwolinie odbędzie się losowanie składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnicy m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

                                                           Przewodnicząca Gminnej Komisji
                                                          Wyborczej w Garwolinie

                                                          /-/
                                                         Izabela Miętus

Zostaw komentarz