XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO

W sobotę 4 marca o godzinie 9:00 w hali sportowej CSiK w Garwolinie rozpoczął się XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn: Rada Gminy Garwolin, Rada Powiatu Garwolińskiego, Rada Gminy Miastków Kościelny, Rada Miasta Pilawa, Rada Gminy Górzno i Rada Gminy Parysów.

W pierwszym meczu zagrały drużyny z Gminy Parysów i Miasta Pilawy, następnie z Miasta Pilawa i Gminy Górzno, a na zakończenie I grupy walczyły drużyny Gminy Górzno i Gminy Parysów.

W drugiej grupie jako pierwsze walczyły drużyny z Gminy Miastków Kościelny i Gminy Garwolin, następnie Gmina Garwolin z Powiatem Garwolińskim i na zakończenie II grupy Powiat Garwoliński z Gminą Miastków Kościelny.

Pary półfinałowe wyglądały następująco: Gmina Garwolin z Miastem Pilawa oraz Gmina Parysów z Starostwem Powiatowym.

Mecze półfinałowe były bardzo emocjonujące, szczególnie pierwszy półfinał pomiędzy Gminą Garwolin a Miastem Pilawa, gdzie w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, po czym nastąpiły serie rzutów karnych. Obie drużyny wyznaczyły po 3 strzelców. Po emocjonującym konkursie rzutów karnych lepsza okazała się drużyna z Pilawy wygrywając 3:2. W kolejnym półfinale zmierzyły się Gmina Parysów ze Starostwem Powiatowym. Ten mecz zakończył się wygraną drużyny z Parysowa.

W meczu o miejsca V i VI zwyciężyła drużyna z Miastkowa Kościelnego

Mecz o III miejsce zdobyła drużyna z Gminy Garwolin, pokonując Starostwo Powiatowe, aż 5:0.

Finał rozegrał się między: Gminą Parysów a Miastem Pilawa. Po emocjonującej walce zakończył się triumfem drużyny z Pilawy (2:1).

Wręczenie pucharów i dyplomów rozpoczęło się o godzinie 12:00.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Gminy Garwolin – Krzysztof Pyza, który strzelił 7 bramek, a najlepszym bramkarzem został także zawodnik Gminy Garwolin – Łukasz Lis, który przepuścił tylko jedną bramkę.

Dziękujemy kibicom za wspaniały doping!

IMG 5238 Copy

IMG 5243 Copy