Akcja #domdlakacpra zorganizowana w Urzędzie Gminy Garwolin i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Garwolinie

 w Aktualności
Pracownicy Urzędu Gminy Garwolin i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie ubrani na niebiesko.
Drodzy Mieszkańcy Gminy Garwolin!
W naszym urzędzie mamy tradycję wesołych, kolorowych piątków. Tak się składa, że ten piątek jest piątkiem niebieskim. Nasi pracownicy przybrali niebieskie barwy. Trochę dla radości, trochę żeby włączyć się w pewną akcję. W akcję „Pomagamy Kacprowi. Pomagamy zbudować dom dla Kacpra”. #domdlakacpra Przy tej okazji zebraliśmy środki finansowe, które przekazaliśmy na tę akcję. Was namawiam do wsparcia tej inicjatywy, jak również do wspierania innych inicjatyw dla osób potrzebujących. Pomagajmy, ile możemy. Dziękuję. – Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk
Krótki film do obejrzenia na naszym facebookowym profilu – https://fb.watch/5kQ3kpw9G3/
Zostaw komentarz