ONA & ON KONCERT

 w Aktualności

5 marca godzina 17.30 Rębków

Ona – dyplomowana śpiewaczka, wokalistka z trzema płytami na koncie (w tym jedną autorską), śpiewająca piosenki w bajce „Dzwoneczek” Walta Disneya, zdobywczyni Grand Prix festiwalu im. Wojciecha Młynarskiego.

On – współpracował z tak różnymi artystami, jak: Paweł Mykietyn, Krzysztof Warlikowski, Magda Umer, Michał Bajor, Dorota Osińska czy Marek Piekarczyk. Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, aranżer. W autorskiej twórczości przyznaje się do inspiracji Wojciechem Waglewskim i Robertem Plantem.

Koło Gospodyń Wiejskich w Rębkowie zadba o słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

ONA & ON KONCERT Aurelia Luśnia, Paweł Stankiewicz 5 marca godzina 17.30 RĘBKÓW Ona – dyplomowana śpiewaczka, wokalistka z trzema płytami na koncie (w tym jedną autorską), śpiewająca piosenki w bajce „Dzwoneczek” Walta Disneya, zdobywczyni Grand Prix festiwalu im. Wojciecha Młynarskiego. On – współpracował z tak różnymi artystami, jak: Paweł Mykietyn, Krzysztof Warlikowski, Magda Umer, Michał Bajor, Dorota Osińska czy Marek Piekarczyk. Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, aranżer. W autorskiej twórczości przyznaje się do inspiracji Wojciechem Waglewskim i Robertem Plantem.  Koło Gospodyń Wiejskich w Rębkowie zadba o słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Zostaw komentarz