Nowa Rada Gminy Garwolin

w Aktualności, Rada Gminy - Ogłosznia

7 maja 2024 roku o godzinie 13:00 rozpoczęła się I sesja Rady Gminy Garwolin kadencji 2024-2029. Radni odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie.

Skład nowej Rady Gminy Garwolin przedstawia się następująco: Jarosław Chmielak, Arkadiusz Cichecki, Tadeusz Gora, Kinga Konopacka, Agnieszka Koronka, Grzegorz Kot, Marek Kot, Jerzy Kowalski, Waldemar Krupa, Magdalena Mikulska, Karolina Pyza, Magdalena Skwarek, Elżbieta Wielgosz, Albert Zawadka, Hanna Zielińska-Czub.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk również odebrał zaświadczenie o wyborze i złożył ślubowanie.

Po ślubowaniu Wójta Radni przystąpili do wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy. W głosowaniu tajnym na Przewodniczącego Rady Gminy Garwolin wybrano Radnego Grzegorza Kota, zaś Wiceprzewodniczącą została Radna Karolina Pyza.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk siedzi obok otwierającej obrady Radnej Seniorki Elżbiety Wielgosz. Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak, Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk i Radna Seniorka Elżbieta Wielgosz siedzą przy stole na sesji Rady Gminy Garwolin. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabela Miętus wręcza zaświadczenie o wyborze Radnemu Gminy Garwolin Arkadiuszowi Cicheckiemu. Radny Gminy Garwolin Arkadiusz Cichecki z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Gminy Garwolin Jarosław Chmielak z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Gminy Garwolin Tadeusz Gora z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabela Miętus wręcza zaświadczenie o wyborze na radną Radnej Gminy Garwolin Kindze Konopackiej. Radna Kinga Konopacka z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radna Agnieszka Koronka z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Grzegorz Kot z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Marek Kot z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Jerzy Kowalski z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Waldemar Krupa z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radna Magdalena Mikulska z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radna Karolina Pyza z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radna Gminy Garwolin Magdalena Skwarek z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabela Miętus wręcza zaświadczenie o wyborze na Radną Gminy Garwolin Radnej Elżbiecie Wielgosz. Radna Gminy Garwolin Elżbieta Wielgosz z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radny Gminy Garwolin Albert Zawadka z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Radna Gminy Garwolin Hanna Zielińska-Czub z Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabelą Miętus. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk z zaświadczeniem o wyborze. Obok stoi Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie Izabela Miętus. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk odczytuje tekst ślubowania Wójta. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk dziękuje za wybranie Go na Wójta Gminy. Obok stoją Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak oraz Radna Seniorka Elżbieta Wielgosz. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, dziękując, wręcza kwiaty Izabeli Miętus - Przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej w Garwolinie. Zastępca Wójta Gminy Garwolin Karolina Kasprzak, gratulując, wręcza bukiet kwiatów Wójtowi Gminy Garwolin Marcinowi Kołodziejczykowi. Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot wrzuca kartę do głosowania do urny. Obok stoją Radny Marek Kot i Radny Waldemar Krupa. Przy komputerze siedzi Inspektor ds. obsługi Rady Gminy oraz promocji Gminy Agnieszka Sztylka. Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot przemawia do mikrofonu. Obok siedzą Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk oraz Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak.  Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk gratuluje i wręcza bukiet kwiatów Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Garwolin Karolinie Pyzie. Obok stoją Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot oraz Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak. Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot gratuluje trzymającej bukiet kwiatów Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Garwolin Karolinie Pyzie. Za nimi stoją Skarbnik Gminy Garwolin Katarzyna Grzeszczak i Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot oraz Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Garwolin Karolina Pyza siedzą przy stole w czasie sesji Rady Gminy.      Zastępca Wójta Gminy Garwolin Karolina Kasprzak wręcza bukiet czerwonych róż Wójtowi Gminy Garwolin Marcinowi Kołodziejczykowi.

• ALEKSANDER
    Odpowiedz

Najlepsze życzenia dla całej nowej Rady Gminy Garwolin i dla starego/nowego Wojta Gminy Garwolin i wszystkich pracowników Gminy Garwolin. Wyzwania i odpowiedzialność ogromna. Wszelkiej pomyślności – życzliwy obserwator z oddali, pozdrawiam