Powierzenia stanowisk dyrektorów

I sesja Rady Gminy była doskonałą okazją do wręczenie powierzeń stanowisk dyrektorom przedszkoli: Pani Renacie Janisiewicz  – Dyrektor Publicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Sulbinach oraz Pani Zofii Czapskiej – Dyrektor Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce, które w wyniku konkursów objęły stanowiska na kolejne 5 lat.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na kontynuację udanej współpracy.

Wójt Gminy Garwolin odczytuje akt powierzenia stanowiska Dyrektor Publicznego Przedszkola "Bajkowa Kraina" w Sulbinach stojącej obok Renacie Janisiewicz.

Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot wręcza kwiaty Renacie Janisiewicz Dyrektor Publicznego Przedszkola "Bajkowa Kraina" w Sulbinach. Za nimi stoi Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk gratuluje Zofii Czapskiej Dyrektor Publicznego Przedszkola "Leśne Skrzaty" w Michałówce i wręcza akt powierzenia.

Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot wręcza kwiaty Zofii Czapskiej Dyrektor Publicznego Przedszkola "Leśne Skrzaty" w Michałówce. Za nimi stoi Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.

Renata Janisiewicz Dyrektor Publicznego Przedszkola "Bajkowa Kraina" w Sulbinach z Zofią Czapską Dyrektor Publicznego Przedszkola "Leśne Skrzaty" w Michałówce pozują do zdjęcia przytulone, z kwiatami i aktami powierzeń.