Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny 2024

w Aktualności, Wydarzenia z życia szkół

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Antoni Mućko z Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce oraz Antonina Baduchowska ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pokonując konkurentów kolejno na szczeblach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Bardzo serdecznie gratulujemy osiągnięcia i cieszymy się, ze mamy tak zdolnych mieszkańców.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk czeka z nagrodą do wręczenia, a Wójt Gminy Górzno Waldemar Sabak wręcza dyplom i gratuluje Antoniemu Mućko.

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk, Antoni Mućko z Mamą i Wójt Gminy Górzno Waldemar Sabak

Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk gratuluje Antoninie Baduchowskiej wygranej i wręcza dyplom i nagrodę. Za Wójtem czeka by złożyć gratulacje Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot.

Przewodniczący Rady Gminy Garwolin Grzegorz Kot, Antonina Baduchowska i Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.