Wizyta Pana Wójta w Publicznym Przedszkolu w Sulbinach

 w Wydarzenia z życia szkół

Dnia 07.06.2016 r. Publiczne Przedszkole w Sulbinach gościło Pana Wójta Marcina Kołodziejczyka, który w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” zaprezentował przedszkolakom baśń H. Ch. Andersena „Dzielny ołowiany żołnierz”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pięknej baśni jak również wspaniałych wierszy Ewy Szelburg-Zarębiny, które także usłyszały w wykonaniu naszego gościa. Pan Wójt zainteresował dzieci nie tylko czytanymi tekstami ale także ciekawą rozmową na ich temat.                                   alt

 

Wizyta Pana Wójta była zwieńczeniem akcji „Tydzień głośnego czytania dzieciom”, którą wspierali pracownicy przedszkola oraz osoby zaprzyjaźnione z placówką: Aneta Makulec, Ewa Kęder, Katarzyna Talarek oraz Kinga Smak. Koordynatorem wyżej wymienionej akcji była pani Karolina Mikulska. Zarówno pani Karolinie jak i wszystkim wspierającym czytelnictwo wśród dzieci bardzo serdecznie dziękujemy.                             alt alt

 

Zostaw komentarz