Wręczenie aktu powołania

 w Aktualności

15 listopada br. podczas XXXI sesji Rady Gminy Garwolin Pani Kinga Smak-Lasocka odebrała z rąk Przewodniczącego Rady Gminy – Pana Bernarda Makulca oraz Wójta Gminy – Pana Marcina Kołodziejczyka akt powołania na stanowisko dyrektora Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach. Jest to kolejna kadencja Pani Kingi na stanowisku dyrektora tej placówki. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów w dalszej pracy.

W czasie sesji Rady Gminy na sali konferencyjnej Bernard Makulec wręcza kwiaty Kindze Smak z okazji przekazania aktu powołania. Kinga Smak dziękuje za powierzone stanowisko.

Kinga Smak w czasie sesji Rady Gminy Garwolin dziękuje za akt powołania. Wójt Marcin Kołodziejczyk gratuluje Kindze Smak w czasie sesji. Kinga Smak odbiera z rąk Wójta Marcina Kołodziejczyka akt powołania. Sala obrad sesji Rady Gminy Garwolin. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk odczytuje akt powołania.

Zostaw komentarz